Hakkımızda

Sgt Sivas güvenlik temizlik hizmetleri;

Görüntülü kamera diyafon akıllı kapı hırsız alar sistemleri gibi elektironik güvenlik sistemleri ev ofis inşaat temizlik hizmetleri apartman site iş merkezi yöneticiliği hizmetleri bina onarım ve yalıtım hizmetleri.

Sgt Sivas güvenlik temizlik hizmetleri sular başı mah sular başı cad no 29

Bilgi için 0346 221 88 20 – 0532 797 34 29

Sivas’ın en iyi sivas güvenlik, sivas apartman yönetimi ve sivas temizlik hizmetleri SGT’de bulunuyor! Sizde SGT Yönetim ile en iyi sivas yönetim hizmetini, sivas güvenlik hizmetlerini alabilirsiniz.

Misyonumuz

Risk almakla bütün olumsuzluklara rağmen işi başarabilme altından kalkabilme iş yeri, müşteri menfaat ve çıkarlarının sağlanması olarak görmekteyiz

Lider olarak yapılacak işlerde başarıya ulaşmak için milli ve manevi değerlere sahip, müşteri ile çalışanlara yol göstermede yeteneğe sahip işletmedir.

Yaratıcılık girişimciliğimiz, yeni yüzyılda yeni teknolojileri müşteriye sunma başarılı olmamızı sağlayacaktır.

Güçlüyüz çünkü kaynak kullanımında, rakiplerden daha fazla kendimize duyduğumuz güven, iyimser oluşumuz uzun planlarda kayda değer sonuçlara ulaşmaktayız.

Proaktif olarak çevremizi yönlendirmede yeni ürün ve hizmet alanlarında öncü ve lider olmaktayız.

Araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde başarı performansımızı artırırken rekabetçiliğimiz pozitif yönde ilişkilerimizi tamamlamaktadır.

Başarı; ‘’ Başaracağım diyerek işe başlayıp, başardım demenin gururudur. ‘’

Vizyonumuz

Güvenlik sistemlerinde teknolojinin en modern sistemlerini kurarken müşterilerin ne istediklerini analiz edebilen istek ve taleplerini en doğru, en ekonomik, en kısa zaman diliminde faaliyete geçirirken ilerleyen zaman diliminde kurduğumuz sistemin çalışır, amaca hizmet eder, insanların kullanımına sunulan sistemlerin uzun zaman kullanmalarını sağlamaktır.

Yönetim sistemlerinde 30 yıllık, disiplin anlayışı ile riskleri değerlendirebilen, yaratıcı kimlikli, neden profesyonel yönetime ihtiyaç olduğunu izah edebilen, proaktif, araştırmacı, güçlü ve başarılı yönetici profili sunmaktayız. İnsanların huzur ve mutluluklarını artırmak hedefi olan lider bir firma olmaktır.

Temizlik hizmetlerinde, en son modern cihazlarla insanların sağlıklarını koruyarak iş güvenliğinden, kaliteden ödün vermeden yaşam alanlarına sağlığa uygunluk çevresi sunmak hedefimiz olacaktır.

Bugünkü varlığımız yarının teminatı olup birlikteliklerimiz uzun soluklu ve kaliteli olacağından hiç kimsenin şüphesi olmayacaktır.

Neden SGT Yönetim?

Günümüz yeni yüzyıl dünyasında teknoloji arttıkça insanların yaşam düzeyleri yükseldikçe ihtiyaçlarına yetişememesi kazancının yetersiz kalması gibi sorunları da beraber getirmektedir. Teknoloji arttıkça insanlar yalnızlaşmaya başladı. İşyerlerine yakın olsun diye yüksek katlı binalara yerleşmeye başladı. Binaların kalabalıklaşması ortak paydalarda tasarrufu ön plana çıkardı. Kalabalık kitlelerle iletişim her geçen gün zorlaşmaya başladı. Apartman yerini site, blok, rezidans gibi isimler almış oldu devlette tasarruf tedbirlerini alan bireyleri teşvik ve destek vermeye başladı. Şimdi kanunlarla ısınma sistemini dahi merkezi sisteme olması yönünde şart koştu. Mevcut işletme giderlerini toplamaya çalışan apartman içerisindeki yönetici zor toplarken birde ısınma sıcak su paydalarını toplayamamaktadır. Apartman veya sitede de imalat projelerini hazırlama keşif yapılması yaklaşık maliyet hesapları, avans paylarının toplanmasındaki sorunlar yönetim sisteminin zor ve zahmetli olduğunu gösterdi. Bunun içindir ki profesyonel sistem gereği doğmuştur. Şimdi kısaca sebeplere bakalım;

 • Aidatın ne kadar olacağının belirlenmesinde gerekçeler ve sebepler ortaya konulamadığından tespitler yetersiz veya dalgalı olmaktadır.
 • Yöneticinin kendi işinin yoğunluğuna ek olarak iş gücünün üzerine ilave sorumlulukların binmesi
 • Genellikle yönetici dışarıda çalıştığı mesleği olduğundan Apartman veya siteye ait kadrolu elemanların görevlerini yapıp yapmadıkları veya apartmana ne kadar zaman ayırdıklarının takibinin yapılamaması
 • Kadrolu hizmetlilerin kontrolsüz bırakılması sonucu kendi nam ve hesabına başka ek işler yapması asıl görevini ihmal etmesi veya suistimal etmesi
 • Kadrolu eleman çalıştırmada maliyetin yüksek olması, ilave muhasebe giderlerinin doğması
 • Dışarıdan hizmet alımına gidilerek tasarruf sağlanır.
 • Apartmandan seçilen yöneticiler dışarıdan temin ettikleri hizmet elemanlarının sigortalarını yaptırmadıklarından çok yüksek tutarlarda sgk cezalarına maruz kalmaktadırlar
 • Apartmandan seçilen yöneticiler hizmet aldıkları kişinin ticari unvan sahibi olmaması nedeni ile yaptırdıkları işler karşılığı fatura almadıklarından maliye tarafından çok ciddi mali cezalara çaptırılmaktadırlar
 • Çalışanlar genellikle Emekli veya ek iş yapak isteyen kişiler arasından seçildiğinden, vasıfsız olduklarından hizmette kalite düşer. İSG olmadığından ciddi tazminatlara maruz kalınır.
 • Apartman içinden yönetici aidat, yakıt gibi giderleri zamanında ve tam olarak toplayamadıklarından ya; hizmet aksar, ya da kanunsuz işlemlere başvurulur.
 • Apartman içerisinde ayırımcılık söz konusudur. Özellikle ödeme yapmayanların giderlerini ödeme yapanlara pay ederler
 • Apartman içi seçilen yöneticisi bilgisizdir. KMK, ceza kanunu, Belediyeler kanunu, Çevre şehircilik kanununu ve dernek kanunlarını bilmediklerinden gelişi güzel yönetim sergilerler.
 • Apartmandan seçilen yöneticiler. Devletin işleyiş kanunlarını bilmediklerinden yapılan hataların ve kesilen cezaların yükünü ikamet sahiplerine yüklerler
 • Apartman içerisinde inatlaşma, kavga hatta darplara varan olayların oluşmasına sebep vermektedir.
 • Seçilen kişi apartman işi için kendi iş yerinden izin alamadığından işlerin aksaması veya yarım kalması kaçınılmazdır.
 • Apartman içerisinde her olumsuzluktan yöneticiyi mesul tutan komşular zaman ve saat farkı gözetmeden yöneticinin kapısını çalmaktan asla çekinmezler
 • Apartman içi yönetici hizmet bedeli talep edemez talep edilse dahi bu rakam düşük olacaktır. Eğer hizmet bedeli alırsa artık mesuliyeti iki kat artar yapıyorsan bedavamı yapıyorsun tavırlarıyla karşı karşıya kalır
 • Defterleri kanunlara uygun tutamaz, noter tasdiki yapmaz, vergi numarası almaz, aidat vermeyenlerle verenler arasında adaleti sağlayamaz.
 • Kapıcı tutsalar dahi çalışma mesaisini takip ve kontrol edemez sorumluluklarını yerine getirmeyen kapıcı veya kaloriferci yangınlara sebep olur can ve mal kayıbı yaşatır.
 • Yönetici kendi işinden boşta kalan zamanı apartmanına ayırmak zorunda kalır, bu durum sıkıntı ve strese sebep olur aile düzeni bozulur.

Daha bir çok sebep sıralamak mümkündür. İşte sizleri bu ve buna benzer sıkıntılardan kurtarıp rahat ve huzurlu, mutlu ve güvenli yaşam standartları gereği

BİZ BURADAYIZ SİZLERE HİZMET ETMEKTEN MUTLULUK DUYACAĞIZ..